VIN Vilniaus Implantologijos Namai

Dantų balinimas ZOOM lempa ir kapomis

Procedūra visiškai neskausminga ir trunka apie valandą. Dažniausiai dantys iš karto po procedūros pabąla dvejais ar daugiau atspalvių pagal „Vita” skalę, o kartais ir net ir aštuoniais! Galutinis rezultatas pasimato po 1-2 savaičių.

Akcija Straumann implantams 599 €799 €

– Kviečiame registruotis VIDEO konsultacijai 39 € 

– Profilaktinis vaikų dantų patikrinimas. Pažyma į mokyklą / darželį 49 €

Procedūras atlieka:

Dantų balinimas rekomenduojamas:

/  esant dantų spalvos netolygumams, fluorozei, vidinėms ir išorinėms dėmėms;
norint pašviesinti tamsius dantis;
prieš estetinį plombavimą ar protezavimą;
patamsėjusiems endodontiškai gydytiems dantims.

Norintiems dar geresnio efekto ir siekiantiems ilgai išlaikyti dantų baltumą, pagaminame specialiai pritaikytas dantų balinimo kapas, į kurias reikia įdėti balinimo gelį ir jas užsidėti kelioms valandoms per dieną ar naktį.

Apie dantų balinimo procedūrą

Išorinis danties sluoksnis vadinamas emaliu, vidinis tamsesnis sluoksnis – dentinu. Natūralaus danties spalva atsiranda dėl atsimušančio šviesos atspindžio nuo šviesaus emalio ir tamsesnio dentino danties viduje. Jūsų genai turi įtakos emalio šviesumui bei storiui, o kuo emalis plonesnis, tuo labiau persišviečia tamsesnis dentinas. Taip pat rūkantys, mėgstantys kavą ar vyną daug greičiau pastebi dantų spalvos pokyčius.

Todėl vis daugiau mūsų pacientų pritaria, kad dantų balinimas ir už jį sumokama kaina atsiperka labai greitai, kadangi graži šypsena suteikia daugiau pasitikėjimo savimi bei leidžia jaustis žymiai geriau.

Dantų balinimas – tai procedūra, kurios metu atliekamas dantų šviesinimas vandenilio arba karbamido peroksidu. Visiems šiuolaikiniams balinimo būdams naudojama ta pati, skirtingo stiprumo cheminė medžiaga.

dantu balinimo kapa burnoje

Dantų balinimo būdai

Egzistuoja keli dantų balinimo būdai. Visada reikia įvertinti, kokio efekto tikitės: greito, ilgalaikio, mažo, didelio. Nuo to priklauso dantų balinimo kaina, trukmė ir efektyvumas.

Pagrindiniai dantų balinimo būdai:

/  dantų balinimas kapomis (namuose*);

naudojant balinimo lempą ( „ZOOM“);

dantų balinimas lazeriu („Epic X BioLase“).

spec. juostelės, pieštukai, balinančios pastos ir t.t. – mažai efektyvūs būdai, o įsigyti internetu gali būti netgi žalingi. Balinančios pastos nuvalo apnašą nuo dantų, tačiau chemiškai nebalina.

* Jeigu nuspręsite dantis balinti namuose – efektą pasieksite ne taip greitai ir gali tekti susidurti su pašaliniu poveikiu, nes ne visada pavyksta įsigyti geros kokybės balinimo priemones. Sulaukiame pacientų, kurie atvyksta į kliniką su netolygiai nubalusiais dantimis po mėginimo juos balinti namuose neaiškios kilmės priemonėmis.

Įprastai peroksidas efektyviai pašviesina dantis, tačiau balinimo efektas visada būna individualus. Rezultatas priklauso nuo danties struktūros, emalio storio, pigmento rūšies

Pasitaiko atvejų, kai dantys bąla labai sunkiai (pavyzdžiui, jei dantys paveikti tetraciklino).

Svarbu:

1/  Negalima balinti dantų su nusidėvėjusiu emaliu, esant dantenų uždegimui, periodontitui.

2/  Prieš dantų balinimą reikia pasikonsultuoti su gydytoju.

3/  Šią procedūrą rekomenduojama atidėti nėščiosioms ir maitinančioms mamoms, asmenims iki 18 metų.

4/  Plombos ir vainikėliai nebąla, tad po balinimo gali tekti juos keisti ar koreguoti.

Kainos

Dantų balinimo kapomis kaina mažesnė nei dantų balinimas ZOOM sistema arba lazeriu, tačiau vertinant efektyvumą ir dantų tausojimą – mūsų klinika rekomenduoja procedūrą atlikti lazeriu, o kapas naudoti kaip ilgalaikę priemonę baltumui palaikyti.

Populiariausių paslaugų kainos:

Balinimo kapomis sistema (pirminė)
169 €
Dantų balinimas kabinete ZOOM lempa

269 €

Visas kainas rasite mūsų kainoraštyje:

Finansavimo galimybės

Dantų balinimo kaina: pacientams šios procedūros kaina visuomet gali būti draugiška. Negalintiems sumokėti visos sumos iš karto, siūlome už gydymą atsiskaityti dalimis. Mūsų partneriai „Moki Lizingas“ padės įsigyti dantų laminačių paslaugą išsimokėtinai.

Kiti galimi finansavimo būdai:

/  Atsiskaitymas sveikatos draudimo lėšomis, kai pacientas yra sudaręs sutartį su draudimo bendrove.

/  Teritorinių ligonių kasų finansavimas privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams.

Kokį dantų balinimo būdą rinktis?

Vienareikšmio atsakymo nėra. Tiek dantų balinimas ZOOM sistema, tiek kapomis yra efektyvus, tačiau balinant kapomis reikia daugiau pastangų ir laiko, didesnė dantų ir dantenų pažeidimo rizika. 

Dantų balinimas ZOOM sistema atliekamas per vieną vizitą ir yra neabejotinai inovatyviausias, efektyviausias ir saugiausias būdas pašviesinti dantis. Kodėl?

Dantų balinimas ZOOM lempa ir kapomis

1/  Vienos universitete Dr. Andreas Moritz atlikti tyrimai elektroniniu mikroskopu įrodė, jog dantų balinimas Philips ZOOM visiškai nepažeidžia emalio.

2/  Tik balinant ZOOM galima pasiekti giluminį efektą – aktyvuota balinimo medžiaga pasiekia ne tik emalį, bet ir dentiną.

3/  ZOOM sistemos spinduliai spartina cheminę oksidacijos reakciją ir dantys bąla greičiau. Balinanti medžiaga su dantimis kontaktuoja tik 30-40 min. (balinant kapomis – 10 naktų), todėl ženkliai sumažėja danties pakenkimo rizika.

4/  Balinimas ZOOM lempa yra saugus ir dėl to, kad balinimo medžiagą aktyvuojant lempa neišsiskiria šiluma, todėl mažesnė rizika pakenkti danties pulpai (nervui), dantys beveik nejautrūs po balinimo. 

5/  Dantų balinimas Philips ZOOM – greita ir efektyvi procedūra, kurios kaina gana nedidelė, atsižvelgiant į suteikiamą efektą, saugumą bei ilgalaikį poveikį. Dantų baltumas išlieka apie 1–3 metus, priklausomai nuo asmeninių burnos higienos įpročių.

/  Dantų balinimo kapomis kaina mažesnė nei balinimo ZOOM, tačiau vertinant efektyvumą ir dantų tausojimą – mūsų klinika rekomenduoja procedūrą atlikti ZOOM sistema, o kapas naudoti kaip ilgalaikę priemonę baltumui palaikyti.

Klinikos „Vilniaus implantologijos namai” klientų vertinimas:

Balinimo „ZOOM!" sistema procedūros eiga:

Dantų balinimas Vilniuje įsikūrusioje mūsų odontologijos klinikoje. ZOOM dantų balinimsa užtikrina švelnų, saugų, greitą ir efektyvų dantų išbalinimą vieno vizito metu!

01

Dantenos padengiamos specialia apsauga, siekiant, kad baliklis nepatektų ant dantenų ir jų nepažeistų.

02

Ant dantų užtepama speciali ZOOM balinimo želė, tuomet ji aktyvuojama lempa 15min. tris kartus. ZOOM lempos spartina cheminę oksidacijos reakciją ir dantys bąla greičiau.

03

Balinamoji medžiaga nuplaunama ir pašalinama dantenų apsauga.

Po ZOOM balinimo procedūros reikia ir toliau laikytis įprastos burnos higienos – dukart per dieną valyti dantis šepetėliu bei tarpdančių siūlu. Bent savaitę po procedūros rekomenduojama maksimaliai apriboti dažančių maisto produktų (kava, arbata, raudonas vynas) vartojimą arba juos vartoti per šiaudelį.

Rūkymas, kava, arbata, raudonas vynas ir kiti dažantys maisto produktai ilgainiui mažina balinimo efektą. Išlaikyti pasiektą dantų baltumą galima kartą per 6 mėn. užsidėjus balinimo kapas arba kartojant balinimą lazeriu kas 1-2 metus.

ZOOM dantų balinimas gali netikti, jei asmuo yra alergiškas kuriai nors iš balinimo želės sudedamųjų dalių. Būtinai informuokite savo odontologą dėl bet kokių įtariamų alergijų ir jis pasiūlys Jums tinkamiausią dantų balinimo metodą.

Dantų balinimas ZOOM lempa

Dantų balinimas kapomis

Šis balinimo būdas gali būti naudojamas kaip pagrindinis arba „palaikomasis“. Jeigu klinikoje atlikote dantų balinimą lazeriu ir norite ilgai išlaikyti baltumo efektą, siūlome pasigaminti dantų balinimo kapas, kurios Jums tarnaus dar ilgus metus ir pakaks tik kartą į pusmetį atlikti balinimo ciklą.

dantu balinimo kapa

Pasirinkus dantų balinimą kapomis, pirmo vizito metu yra nuimami dantų atspaudai, pagal kuriuos gaminamos individualios kapos. Į jas aplikuojamas balinimo gelis – 10-16 proc. karbamido peroksidas.

Kapos dėvimos dieną arba naktį po 4–6 valandas. Visas balinimo ciklas trunka iki 10 dienų/naktų.

Rekomenduojame tiksliai laikytis odontologo nurodymų, kad vėliau nesusidurtumėte su dantų pažeidimo atvejais. Ypač svarbu naudoti odontologo rekomenduotą, patikimo gamintojo balinančią dantų pastą

Jeigu dantis balinanti pasta bus nekokybiška, dantys gali tapti jautrūs – jausite dantenų skausmą, dilgčiojimą, kuris gali ilgai nepraeiti. Taip pat dantys gali nubalti netolygiai: dryžiais ar plėmais. Tad balinančią dantų pastą rinkitės atsakingai!

Mūsų klinika teikia paslaugas gyvenantiems užsienyje: iš anksto suplanavus vizitus, galime pagražinti Jūsų šypseną per dvi-tris dienas. Užsiregistruokite VIDEO konsultacijoms:

Profesionali odontologijos klinikos gydytojų komanda – Jūsų sveikų dantų pergalėms!