VIN Vilniaus Implantologijos Namai

Dantų laminatės

Estetinis šypsenos atkūrimas laminatėmis yra pažangiausias, saugiausias ir geriausią estetinį rezultatą leidžiantis pasiekti dantų restauravimo metodas. Trumpa ir beskausmė procedūra – ilgaamžiam rezultatui.

Akcija Straumann implantams 599 €799 €

– Visi dantys ant 4 implantų – 4599 € 

– Protezavimui ir dantų laminatėms -20%

Procedūras atlieka:

Atlikti darbai

Susipažinkite su mūsų odontologijos klinikos profesionalų atliktais darbais ir pacientų istorijomis. 

Darbus atliko gydytoja Aušra Vaškelienė:  

01

E-MAX dantų laminatės

Džiaugiamės galėję prisidėti prie dar vienos gražios šypsenos. Pacientė skundėsi trupančiais, pilkuojančiais ir jautriais priekiniais dantimis.

Atlikta profesionali burnos higiena, balinimas lazeriu bei pagamintos 6 minimaliai invazyvios priekinių dantų keramikos laminatės beveik nešlifavus nuosavo danties. Pacientė labai patenkinta, o mums didžiausia padėka – plati jos šypsena!

E-MAX dantų laminatės_atlikti darbai
Prieš procedūrą

02

E-MAX dantų laminatės

4 priekinių dantų individualiai sluoksniuotos  bemetalės keramikos EMAX laminatės.

Pacientė kreipėsi dėl neestetiškai atrodančių priekinių dantų ir senų plombų. Apsvarsčius visus estetinio plombavimo ir mikroprotezavimo laminatėmis privalumus ir trūkumus, pacientė pasirinko priekinių dantų atkūrimą keramikos laminatėmis. 

E-MAX dantų laminatės_atlikti darbai
Prieš procedūrą

03

E-MAX dantų laminatės

Pacientui atliktas 4 priekinių dantų estetinis mikroprotezavimas EMAX bemetalės keramikos vainikėliais ir laminatėmis. Pavyko ne tik atkurti gražią, natūralią ir harmoningą šypseną, bet ir išvesti priekinius dantis iš kryžminio sąkandžio.

Vizitų skaičius: 2 vizitai + pirminė konsultacija.

E-MAX dantų laminatės atlikti darbai
Prieš procedūrą

04

E-MAX dantų laminatės

Prieš keletą metų atliktas estetinis plombavimas nebetenkino pacientės, vienas dantis stipriai išgedo. 4 priekiniai dantys atkurti estetiškomis ir ilgaamžėmis bemetalės keramikos EMAX restauracijomis.

E-MAX dantų laminatės_atlikti darbai
Prieš procedūrą

Šypsenos atkūrimas laminatėmis rekomenduojamas, jei:

/  netaisyklinga priekinių dantų forma, pasisukę ar aptrupėję dantys;

/  pakitusi priekinių dantų spalva („negyvi“, fluorozės, tetraciklino pažeisti dantys);

/  platūs, neestetiški tarpai tarp dantų (diastemos);

/  tamsūs dantys, kai dėl individualių danties savybių balinimas būna nepakankamai veiksmingas, o pacientas nori ženkliai baltesnių dantų;

/  dėl traumos reikia atkurti dalį nuskilusio danties;

/  stipriai nusidėvėję ir sužemėję dantys;

/  senos, neestetiškos plombos priekinių dantų srityje;

/  paciento estetiniai lūkesčiai itin aukšti, o estetinis plombavimas jų tikrai neišpildys.

Dantų laminatės – estetiškos ir ilgaamžės

Dantų laminatės (venyrai) yra itin plonos, 0,3–0,5 mm storio keramikos plokštelės, kuriomis dengiami priekiniai dantų paviršiai. Tai ilgaamžiški protezai, kurie nesidėvi taip greitai, kaip plombos. Pasirinkus šį protezavimo būdą – Jūsų dantenos išliks sveikos, kadangi ant laminačių apnašos renkasi labai minimaliai.

Dantulaminates

Kainos

Dantų laminatės kaina Vilniuje nuo 200 iki 600 € už vieną dantį. Dantų laminatės kaina priklauso nuo jų dydžio ir naudojamų medžiagų.

Populiariausių paslaugų kainos:

Bemetalės keramikos laminatė (sluoksniuota)
679 €
Lauko špato keramikos laminatė
799 €

Visas kainas rasite mūsų kainoraštyje:

Finansavimo galimybės

Dantų laminačių kaina mūsų pacientams visuomet gali būti draugiška. Negalintiems sumokėti visos sumos, siūlome už gydymą atsiskaityti dalimis. Mūsų partneriai „Moki Lizingas“ padės įsigyti dantų laminačių paslaugą išsimokėtinai.

Kiti galimi finansavimo būdai:

/  Atsiskaitymas sveikatos draudimo lėšomis, kai pacientas yra sudaręs sutartį su draudimo bendrove.

/  Teritorinių ligonių kasų finansavimas privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams.

Laminačių privalumai:

/  Plonos – tai leidžia dantis preparuoti (šlifuoti) labai minimaliai. Dantų atkūrimas laminatėmis yra saugiausias, labiausiai danties audinius tausojantis metodas.

Estetiškos – laminatėms naudojama keramika visada buvo ir išliks estetiškiausia medžiaga odontologijoje. Keramika (stiklas) yra labai panaši į natūralų danties emalį. Stiklo laminatės, kaip ir natūralus danties emalis, praleidžia šviesą – būtent dėl šios savybės jos atrodo itin natūraliai.

Keramikos apdirbimo technologijos leidžia išgauti autentišką formą, natūralų skaidrumą, fluorescenciją ir opakiškumą.

Lengva priežiūra ir ilgaamžiškumas – keramika yra lygi, glotni, ant jos niekas nelimpa ir nesikaupia, todėl laminatės nekaupia jokio apnašo. Keramika nesipigmentuoja, nepilkuoja, negeltonuoja, visiškai nekeičia spalvos. Dėl to su laminatėmis galite drąsiai mėgautis kava, arbata, raudonu vynu ir kitais dažančiais produktais! Dantų laminatės nesusidėvi ir gali tarnauti 10–20 metų (estetinis plombavimas užtikrins gerą rezultatą 3–5 metus).

Klinikos „Vilniaus implantologijos namai” klientų vertinimas:

Tvirtos – stiklo stiprumas ir atsparumas yra labai artimas natūralaus danties emalio tvirtumui, todėl dantų laminatės netrupa, neskilinėja, bet tuo pačiu ir nenudėvi su jomis kontaktuojančių dantų.

Biosuderinamos – niekada nebūna alerginių reakcijų, nes sudėtyje nėra jokių monomerų, bisfofanatų ir bis-GMA. Kadangi jos labai glotnios ir nekaupia apnašo, dantenos prie laminačių išlieka sveikos.

Dantų laminatės ar estetinis plombavimas?

Gražią šypseną gali sukurti du būdai: estetinis plombavimas ir mikroprotezavimas keramikos laminatėmis.

Dantų laminatės

Privalumai:

+  Minimaliai invazyvus danties paruošimas, kartais net be šlifavimo

+ Estetiškiausias galimas danties bei šypsenos atkūrimas

+ Netrupa, neskilinėja, nenudyla ir nenusikramto

Visiškai nekeičia spalvos, nekaupia apnašų, nesipigmentuoja, nesensta

Gali tarnauti 15–20 metų

Trūkumai:

 Reikalingi du vizitai

 Brangiau

Estetinis plombavimas

Privalumai:

Plombavimui užtenka vieno vizito

Pigiau

Trūkumai:

–  Didelės plombos netausoja natūralaus danties audinio

–  Savo estetika nusileidžia laminatėms

–  Yra trapesnės už laminates, gali nuskilti kramtant kietesnį maistą

–  Ilgainiui plombos tamsėja

–  Reikia keisti po 3–5 metų

Dantų laminačių gamyba

/   Mūsų klinikoje dantų laminatės yra gaminamos iš „E-max“ medžiagos. „E-max“ venyrai yra pagaminti iš ličio disilikato stiklo keramikos, kuri yra ypač tvirta, šviesi ir natūraliai atrodanti. „E-max“ laminatės ne tik gražiai atrodo, bet ir dėl savo struktūros yra ypač tvirtos. O pati laminatė gali būti pagaminta net 0.2 mm plonumo, tad ją nešiodami išlaikysite estetinį vaizdą ir išsaugosite esamą dantį.

/   Dantų technikų komanda laboratorijoje kiekvieną laminatę gamina individualiai. Pirmiausia, pasitelkiant moderniausias kompiuterines skenavimo, modeliavimo, frezavimo programas ir įrangą, laminatės sumodeliuojamos kompiuterio ekrane, išfrezuojamos, o tada rankiniu būdu liejamos iš keramikos.

/   Dantų laminatę galima uždėti ant vieno danties, tačiau kai kuriems pacientams nepakanka vienos laminatės ir reikia šešių ar aštuonių laminačių, nes tik tada galima pasiekti gražią ir tolygią sveikų dantų šypseną. Dažniausia pacientams šypsena patobulinama šešiomis viršutinio žandikaulio laminatėmis.

VIN_Vilniaus implantologijos namai

/  Dantų laminatės nėra analogiškos implantams ar karūnėlėms. Laminatėmis yra uždengiamas tik danties priekis, t.y. esamas dantis nekeičiamas implantu ir ant jo uždedama karūnėle. Laminatės pagalba yra atstatoma ir pagražinama Jūsų šypsena nenaudojant invazijos. Tai yra didelis privalumas, nes išsaugoti savo nuolatinius dantis yra labai svarbu. Jie Jums tarnaus ilgiau už bet kurį atstatytą dirbtinį dantį ir taip išsaugosite žandikaulio kaulą bei sąkandį.

Dantų laminačių procedūros eiga

Jeigu Jūsų dantys yra sveiki ir ant jų galima iš karto dėti laminates, visas procesas dažniausiai užtrunka apie savaitę.

01

Konsultacija

Pacientas ir gydytojas susitinka konsultacijai, kurios metu aptaria lūkesčius ir geriausius šypsenus atkūrimo metodus. Kartais, kai dantys yra ypač pažeisti ir nelygiai išaugę, gali reikėti ortotondinio gydymo prieš dedant laminates. Taip pat, jeigu dantys yra stipriai pažeisti, gali tekti pasirinkti dantų atstatymą pilnu vainikėliu, nes nebėra pakankamai vietos pricementuoti laminatei.

02

Antras vizitas

Antrojo vizito metu dantys preparuojami (išvalomas kariesas), paruošiami laminatėms, dantys nuskenuojami intraoraliniu skeneriu (paimamas skaitmeninis atspaudas), pagaminamos laikinos dantų laminatės maksimaliam paciento komfortui.

03

Paskutinis vizitas

Trečiojo vizito metu (po 1–3 dienų), kai dantų technikas pagamina dantų laminates, atvykus į kliniką, odontologas pamatuoja pagamintas laminates bei jas pricementuoja (pritvirtina prie dantų). Po 1–2 savaičių skiriamas trumpas kontrolinis vizitas galutinio rezultato, dantenų būklės įvertinimui.

Mūsų klinika teikia paslaugas gyvenantiems užsienyje: iš anksto suplanavus vizitus, galime pagražinti Jūsų šypseną per dvi-tris dienas. Užsiregistruokite VIDEO konsultacijoms:

Rekomendacijos, kaip elgtis turint dantų laminates

Po procedūros nieko papildomai daryti nereikia. Uždėjus dantų laminates ir pasibaigus nuskausminimo poveikiui, iš karto galima gyventi įprastą gyvenimą, valgyti, gerti tai, kas Jums patinka.

Uždėjus dantų laminates, odontologas kruopščiai kruopščiai jas apžiūri, patikrina, ar visur yra pilnai prisicementavę venyrai, ar niekur nėra aštrių kampų. Jeigu paviršiuje yra likę cemento ar aštrių kampų, visuomet nušlifuojama, kad jaustųsi švelnūs ir švarūs dantys. Jeigu po kelių dienų pajusite, jog kažkurioje vietoje yra nelygumas, tuomet tai tikriausiai bus cementas, kuris nusivalys atliekant įprastą burnos higieną namuose ir jo nebejausite. Jeigu po kelių dienų vis dar jaučiate, atvykite į mūsų kliniką ir gydytojai būtinai viską sutvarkys.

Porceliano laminatės gali tarnauti apie 15–20 metų. Jeigu norite, kad laminatės tarnautų ilgiausią įmanomą laikotarpį, reikia imtis šių priemonių:

1/  Niekada neatidarinėkite jokių pakuočių ar butelio kamštelių dantimis.

2/  Stenkitės nekramtyti maisto su priekiniais dantimis, kramtykite krūminiais dantimis.

3/  Kietesnį maistą padalinkite į mažesnius gabaliukus, tuomet nereikės stipriai kąsti su priekiniais dantimis.

4/  Jeigu nakties metu griežiate dantimis – klinikoje pasigaminkite specialią kapą, kurią užsidėsite naktį ir taip išvengsite dantų nusidėvėjimo ir nuskilinėjimo.

5/  Jeigu žaidžiate kontaktinį sportą ar užsiimate ekstremaliu sportu – naudokite specialią, sportui skirtą dantų kapą, taip išvegsite traumų, dantų pasislinkimo ir nuskilimo.

Profesionali odontologijos klinikos gydytojų komanda – Jūsų sveikų dantų pergalėms!