VIN Vilniaus Implantologijos Namai

Dantų implantacija

Dantų implantacija yra vienas pažangiausių metodų, norint atstatyti prarastus dantis. Atstačius dantis implantu, Jūs labai greitai galėsite ir vėl džiaugtis gražiais ir sveikais dantimis, kurie atrodys tarytum natūralūs. Dantų implantacija – kelias į gražią šypseną!

– Protezavimui ir dantų laminatėms -20%

50% nuolaida konsultacija + gydymo planas tik 49 € / 98 €. Galioja implantacijai, kapoms, “visi dantys ant 4 implantų”, estetiniam plombavimui.

– Dantų balinimo akcija tik – 189 € / 269 €.

Procedūras atlieka:

Dantų implantai - kas tai?

Dantų implantas pakeičia natūralią danties šaknį. Ant implanto yra dedami nauji dantys, vainikėliai, kurių konstrukcija prireikus leidžia juos nuimti arba jie yra cementuojami visam laikui.

Dažniausiai dantų netenkama dėl netinkamos burnos priežiūros, buvusių traumų, ar susirgus tokiomis ligomis kaip periodontitas, pulpitas, cistos. Labai dažnai pasitaiko, kad žmonės dantis praranda paprasčiausiai dėl per mažos dantų higienos namuose. Netekus jų, ilgainiui pasislenka kiti likę dantys, todėl pasikeičia ir veido forma.

Dantu implantai

Dantų implantų privalumai:

/  Nepriekaištinga išvaizda – dantys, kurie atstatyti su dantų implantais, atrodo natūraliai ir estetiškai. Jie yra sukurti taip, kad apkaulėtų ir susijungtų (osteointegracija) su Jūsų žandikaulio kaulu ir liktų ten visą laiką.

Aiškesnė kalba – atkūrus šypseną su nuimamais protezais, jie gali nukristi, klibėti ar kitaip trukdyti kalbėti, o implantai leidžia jaustis labai laisvai.

Komfortas – dantų implantams pilnai įsitvirtinus, nebejaučiamas joks diskomfortas ir galite jaustis lyg su savais dantimis.

/  Lengvesnis valgymas – nuimami protezai gali apsunkinti valgymą, ypač lipnių ir tąsių produktų. Implantai leis pamiršti šias bėdas.

Pasitikėjimas savimi – implantai padės jaustis drąsiai visose situacijose ir pasitikėti savimi.

Patikimumas – teisingai prižiūrint burnos ertmę, reguliariai lankantis pas odontologą, atliekant burnos higieną, implantai tarnaus daugelį metų. Jeigu implantai gerai įsitvirtina burnoje ir yra tinkamai prižiūrimi, tuomet gali tarnauti ir visą gyvenimą. .

Klinikos „Vilniaus implantologijos namai” klientų vertinimas:

Gamintojo garantija – dantų implantų gamintojai implantams suteikia garantiją, t.y. netekus implantuoto danties (neprigijus) jis bus pakeistas kitu. Tokiu būdu užtikrinama, kad tai – ilgaamžis sprendimas.

Kainos

Dantų implantų kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau jie yra nepakeičiama investicija į Jūsų nepriekaištingą šypseną ir kasdienes pergales labiau pasitikint savimi.

Pagrindiniai veiksniai, lemiantys implantų kainą:

/  numatytas gydymo planas,  (ar reikalingas terapinis, endodontinis gydymas prieš dedant implantus) ir jo trukmė,

/ dantų implantų kiekis, pasirinktas dantų implantų tipas ir individualūs, su paciento organizmo reakcijomis susiję, kriterijai. Pavyzdžiui, jeigu implantas lengvai neprigyja, gydymas gali užtrukti ilgiau.

Dantų implantai paprastai yra ilgaamžiškesnis pasirinkimas nei dantų protezai, nes tinkamai prižiūrimi tarnauja gerokai ilgiau. Be to, kai kuriais atvejais implantacija yra pigesnė (atkuriant tik vieną dantį implantu gydymo kainą sudaro implantacijos ir protezavimo vainikėliu kaštai).

Visais atvejais kviečiame konsultuotis su gydytojais odontologais, sudarysiančiais gydymo planą ir numatysiančiais tikslą dantų implantavimo kainą.

Populiariausių paslaugų kainos:

Ortodontinis mikroimplantas

179 €

Implantacija Neodent (Straumann grupė) implantu

559 €

Visas kainas rasite mūsų kainoraštyje:

Finansavimo galimybės

Dantų implantai ir jų kaina: pacientams šios procedūros kaina visuomet gali būti draugiška. Negalintiems sumokėti visos sumos iš karto, siūlome už gydymą atsiskaityti dalimis. Mūsų partneriai „Moki Lizingas“ padės įsigyti dantų laminačių paslaugą išsimokėtinai.

Kiti galimi finansavimo būdai:

/  Atsiskaitymas sveikatos draudimo lėšomis, kai pacientas yra sudaręs sutartį su draudimo bendrove.

/  Teritorinių ligonių kasų finansavimas privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams.

Dantų implantų gamintojo „Straumann“ partneris

Esame oficialus šveicarų dantų implantų gamintojo „Straumann“ partneris Lietuvoje.

Siekiame bekompromisės kokybės, todėl 2022 m. tapome pirmuoju Lietuvoje oficialiu vieno didžiausių implantų gamintojo pasaulyje „Straumann“ partneriu. „Straumann“ dantų implantai patikimi ir ilgaamžiai – juos drąsiai renkasi mūsų chirurgai. Šiuos dantų implantus galime rekomenduoti beveik visiems pacientams, net ir tais atvejais, kai netinka kito tipo implantai. Aukščiausia šveicariška kokybė – sveikiems Jūsų dantims.

Visi dantų implantai yra gaminami iš titano lydinio, kuris tinkamai apkaulėja ir prigyja (pasižymi ypač gera osteointegracija). Titanas – vienintelis metalas, kurio organizmas neatmeta.

VIN Vilniaus implantologijos namai Straumann Partner

/  Dirbame ir su kitais didžiaisiais, rinkoje gerai žinomais ir patikimais gamintojais „Nobel“, „Megagen“ ar „Neodent“. Lietuvoje labiausiai pripažįstami ir gydymu naudojami „Straumann“ ir „Nobel“ implantai.

Implantais dantys gali būti atkuriami beveik kiekvienam

/  Procedūra tinkama kiekvienam pacientui, kuris neturi itin didelių sveikatos problemų ir turi pakankamai sveikas dantenas bei pakankamai kaulo tam, kad išlaikytų implantą. Taip pat pasiruošusiam kasdien tinkamai prižiūrėti dantis.

/  Implantacija gali būti atliekama jau paauglystėje arba tuomet, kai kaulai susiformavę ir nebeauga.

/  Jeigu pacientas daug rūko, serga cukriniu diabetu, turi širdies ligą ar jam buvo atlikta chemoterapija – prieš implantaciją privaloma pasikonsultuoti su gydytoju.

/  Svarbu nepamiršti informuoti gydytojo apie visas ligas, kuriomis sergate ir vaistus, kuriuos vartojate.

Kodėl būtinas dantų atkūrimas (dantų implantacija)?

/  Netekus danties ar dalies dantų, jų vietoje negaudami apkrovos ima tirpti kaulai. Kartu su kaulu nuslenka ir dantenos, o dantų šaknys tampa atviros ir itin jautrios. Šalia esantys dantys ir jų dantenos taip pat pažeidžiami, jie pradeda linkti ir griūti į vietą, kurioje nėra dantų. Dėl palinkimo ima labiau tirpti kaulas, susidaro apnašos ir atsiranda dantų ligos, kurios ilgainiui gali lemti netgi dantų pašalinimą.

/  Netekus dantų, kinta sąkandžio aukštis, pastebimai keičiasi veido simetrija.

/  Vos vienas ar keli prarasti dantys gali lemti ne tik burnos ligų progresavimą, bet ir kitus sveikatos sutrikimus. Pavyzdžiui, žmogus, praradęs pilnaverčio kramtymo funkciją ir negalėdamas sukramtyti kietų maisto produktų, gali imti maitintis nevisavertiškai, o visa tai gali tapti virškinimo sutrikimų pradžia.

/  Taigi, prarastus dantis būtina atkurti nedelsiant, nes neatkūrus vieno danties rizikuojama netekti gretimų dantų bei susidurti su kitais sveikatos sutrikimais. Dantų atkūrimas padės vėl džiaugtis estetiška šypsena ir labiau pasitikėti savimi.

Tai procedūra, kai į Jūsų žandikaulį yra įsriegiami keturi dantų implantai ir ant jų prisukamas pilno žandikaulio protezas. Visų dantų ant 4 implantų kaina skiriasi nuo neprisukamos plokštelės kainos, nes neprisukamai plokštelei nereikia implantų. Pasirinkus prisukamą protezą galima pasiekti rezultatų, kurie prilygsta Jūsų tikrų dantų funkcijai ir tvirtumui!

Procedūros trukmė yra tokia pati kaip ir dedant vieną implantą ir vainikėlį ant jo. Tačiau visų dantų ant 4 implantų implantacijos procedūros metu Jums bus susriegti keturi implantai, o jiems prigijus, po trijų–šešių mėnesių bus uždėtas prisukamas protezas.

Dantų implantai Vilniuje įsikūrusioje mūsų klinikoje įsriegiami per maždaug dvi-tris valandas, o protezo pritaikymas gali užtrukti apie valandą. Po kurio laiko turėsite atvykti apžiūrai, kurios metu chirurgas įvertins, ar implantai yra pakankamai prigiję tam, kad būtų galima juos „apkrauti“ protezu.

visi dantys ant 4 implantu

Dantų implantacijos procedūros eiga

01

Konsultacija ir įvertinimas

/  Konsultacijos su gydytoju  metu padaroma rentgeno nuotrauka, atliekama dantų apžiūra, įvertinama dantenų būklė bei kaulo kiekis ir struktūra. Įvertinus esamą situaciją, parenkamas tinkamiausias procedūros planas. Kai kuriems pacientams gali tekti atlikti kaulo priauginimo procedūrą tam, kad pakaktų kaulo implantui įsitvirtinti ir/arba gali būti panaudoti mikro implantai.

/  Sudaromas gydymo planas – suplanuojamos reikalingos procedūros, įvertinama gydymo trukmė ir preliminarus apsilankymų kiekis. Aptariama dantų implantacija ir jos kaina. Implantacijos kaina gydymo metu gali nežymiai kisti atsižvelgiant į procedūras, jų trukmę, organizmo reakcijas ir pan. Dantų implantų kaina taip pat skiriasi, nes kai kuriems pacientams ligonių kasos gali iš dalies kompensuoti procedūrą. Dėl galimų nuolaidų visada pasikonsultuokite su mūsų odontologais.

02

Pasiruošimas implantacijai

/  Efektyvią implantaciją galima atlikti tik tuomet, kai burnos ertmė yra sveika. Dėl šios priežasties pirmiausia būtina pasirūpinti burnos ertmės, dantų būkle – išgydyti dantų ėduonį, dantenų ligas. Prieš implantaciją įprastai rekomenduojama ne tik išgydyti pažeistus dantis, bet ir atlikti burnos higieną. Dantų ligos ir apnašos gali labai apsunkinti implanto prikaulėjimą.

Rūkantiems pacientams patariama mesti šį įprotį. Rūkymas gali trukdyti implanto prigijimui prie kaulo, todėl neprigijęs implantas gali iškristi ir teks iš naujo atlikti procedūrą.

/  Prieš dantų implantacijos procedūrą ir kelias dienas po jos verta atsisakyti labai karšto ir labai šalto maisto.

03

Implantacijos procedūra

Mūsų klinikoje „VIN Vilniaus implantologijos namai“ dantų implantacija atliekama vieno apsilankymo metu. Tačiau  po procedūros užtrunka 3–6 mėn., kol implantas priauga prie kaulo ir įsitvirtina. Jeigu neįsitvirtina – implantas neprigyja. Tokiu atveju klinikoje susriegiamas kitas dantų implantas nemokamai.

Kai implantas pilnai įsitvirtina, yra uždedama atrama, kuri laikys laikiną karūnėlę. Dėl laikinos karūnėlės dantenos gali sugyti natūralia forma, kuri ir bus uždėjus pastovią karūnėlę. Uždėjus pastovią karūnėlę – gydymo procesas pasibaigia. 

Dantų implantavimo procedūra – visiškai neskausminga. Dantų implantavimas įprastai yra atliekamas vietinėje nejautroje. Esant poreikiui, implantacija galima ir atlikus bendrinę nejautrą arba sedaciją. Bendrinė nejautra arba sedacija gali būti taikoma siekiant sukurti maksimalų komfortą pacientui, jeigu jį gydymo metu pykina, jis bijo ar negali išbūti ramybės būsenoje visos implantavimo procedūros metu.

04

Po implantacijos

/  Po procedūros neturėtumėte jausti jokio diskomforto arba jis gali būti labai minimalus – paburkusios dantenos, kraujavimas valantis dantis su dantų šepetėliu implantacijos vietoje. Jeigu jaučiamas skausmas, galima vartoti nereceptinius nuskausminamuosius vaistus.

Po implantacijos procedūros pasistenkite neturėti didesnio nei įprasta fizinio krūvio, neikite į pirtį. Taip pat pirmą savaitę reikėtų vengti kieto maisto.

Siūlai pašalinami gydytojo apžiūros metu.

/  Gijimo procesas gali užtrukti 3–6 mėn., jis priklauso nuo kelių veiksnių: kuriame žandikaulyje įsriegtas implantas – viršutiniame ar apatiniame; kaip organizmas priima implantą; kaip atliekate burnos higieną. Prigiję implantai gali leisti džiaugtis gražia šypsena ir visą gyvenimą. Kadangi visi dantų implantai yra gaminami iš titano lydinio, kuris tinkamai apkaulėja ir yra organizmui visiškai priimtina medžiaga, implanto prigijimo rodikliai gali siekti 97–99 procentus sėkmės atvejų.

/  Po implantacijos būtina tinkama asmeninė burnos higiena. Dantis reikėtų rūpestingai valyti du kartus per dieną dantų šepetėliu ir pasta, tarpdančius valyti tarpdančių siūlu, tam skirtais šepetėliais ar vandens irigatoriumi. Rekomenduojama reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną ir mažiausiai kartą per metus apsilankyti pas gydytoją odontologą profilaktiniam patikrinimui.

Siekiant kuo ilgiau džiaugtis implantuotais dantimis, svarbu laikytis visų burnos higienos rekomendacijų, vadovautis gydytojo odontologo nurodymais.

Rekomenduojama nekąsti kietų maisto produktų, nes tiek implantai, tiek jūsų natūralūs dantys gali nuskilti ar būti pažeisti. Taip pat nepamirškite, jeigu turite žalingų įpročių (pavyzdžiui, daug rūkote), vartojate vaistus ar Jūsų sveikata yra silpna, dantenų ligos gali pasireikšti aktyviau.

Atsakingai rūpinkitės savo dantų, dantenų bei bendra organizmo sveikata – tai padės užtikrinti sėkmingą implantų prigijimą ir efektyvų prarastų dantų gydymo rezultatą.

VIN_Vilniaus implantologijos namai

Mūsų klinika teikia paslaugas gyvenantiems užsienyje: iš anksto suplanavus vizitus, galime pagražinti Jūsų šypseną per dvi-tris dienas. Užsiregistruokite VIDEO konsultacijoms:

Profesionali odontologijos klinikos gydytojų komanda – Jūsų sveikų dantų pergalėms!