VIN Vilniaus Implantologijos Namai

Dantų protezavimas

Dantų protezavimas padės Jums susigrąžinti sveikus dantis. Tai vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų, leisiančių netrukus vėl džiaugtis išpuoselėta šypsena ir kasdienėmis pergalėmis. Dėl modernios gydymo technologijos idealiai tinkančius protezus galite turėti jau tą pačią dieną. Procedūros metu gali būti atkuriami visi dantys. Dantų protezavimas – vos per 1 dieną!

Akcija Straumann implantams 599 €799 €

– Visi dantys ant 4 implantų – 4599 € 

– Protezavimui ir dantų laminatėms -20%

Procedūras atlieka:

Atlikti darbai

Susipažinkite su mūsų odontologijos klinikos profesionalų atliktais darbais ir pacientų istorijomis.

01

Dantų protezavimas

Pacientės netenkino priekinių dantų estetinis vaizdas, dantų centro nesutapimas su veido vidurio linija. Buvo atliktas visų dantų balinimas ir protezavimas viršutinio žandikaulio priekinių dantų keramikinėmis restauracijoms.

Prieš procedūrą

02

Cirkonio keramikos vainikėliai

Pacientas kreipėsi dėl stipriai nusidėvėjusių, trupančių dantų. Atlikę pavaškavimą ir “pasimatavę” naują šypseną, pakėlėme sąkandžio aukštį, dantis atkūrėme minimaliai invazyviais cirkonio keramikos vainikėliais ir laminatėmis. Paskutinius dantis iki sukandimo aukščio atkūrėme atlikdami estetinį funkcinį plombavimą. Po protezavimo pagaminta apsauginė naktinė viršutinio žandikaulio kapa.

Šiai tobulai šypsenai sukurti prireikė 4 vizitų: 2 vizitai apatinių ir 2 vizitai viršutinių dantų protezavimui.

E-MAX dantų laminatės
Prieš procedūrą

03

Dantų protezavimas

Pacientės netenkino priekinių dantų restauracijų estetinis vaizdas. Atlikta dantenų kontūro korekcija. Pakeistos priekinių dantų keramikinės restauracijos naujomis, kurios spalvine gama bei forma harmoningai atitinka gretimus dantis.

Prieš procedūrą

04

E-MAX bemetalės keramikos vainikėliai ir dantų laminatės

Pacientė visą gyvenimą svajojo apie gražią šypseną, ir pagaliau prisiruošė! Nuėmus seną štampuotą metalo-plastiko tiltą, trūkstamas priekinis dantis atkurtas implantu, 6 priekiniai dantys atkurti bemetalės keramikos EMAX laminatėmis ir vainikėliais.

Ar atspėsite, kuris dantis ant implanto?

E-MAX bemetalės keramikos vainikėliai ir dantų laminatės_protezavimas
Prieš procedūrą

E-MAX bemetalės keramikos vainikėliai ir dantų laminatės_pries protezavima

Kada gali padėti dantų protezavimas?

Dantų protezavimas leis greitai vėl džiaugtis gražia šypsena, jei:

/  dantis buvo pažeistas (ėduonis, įskilimai, traumos ir t.t.);

/  dantis buvo prarastas dėl traumos, infekcijos ar nelaimingo atsitikimo;

/  dantis nenatūraliai nudilo dėl bruksizmo („griežimo“ naktimis);

/  nusidėvėję dantys dėl senų protezų;

/  pažeisti seni protezai, karūnėlės, tiltai, vainikėliai ir t.t;

/  jaučiate nuolatinį skausmą ir diskomfortą valgant;

/  praradote dantis dėl ligų;

/  praradote dantis ar dantenas dėl vėžio burnos srityje.

Dantų protezavimo privalumai:

/  Sugrąžina grožį veido bruožams, atstato pasitikėjimą savimi.

Leidžia gerai sukramtyti maistą, gali padėti džiaugtis sveikesne virškinimo sistema.

Palengvina kalbėjimą bei artikuliavimą.

Apsaugo likusius dantis nuo skilimo, lūžimo ir kitų galimų defektų.

Neleidžia pakisti sąkandžiui.

Žandikaulio sąnario neskauda dėl prarastų dantų ir pakitusio sąkandžio.

Klinikos „Vilniaus implantologijos namai” klientų vertinimas:

Kainos

Protezavimo kaina tik 579 €* už vieną dantį.

Galutinė dantų protezavimo kaina priklauso nuo to, kokiam kiekiui dantų reikalingas protezavimas bei nuo pasirinkto protezų tipo. Prieš protezuojant dantis, klinikos gydytojai įprastai sudaro gydymo planą, į kurį įeina tokios procedūros kaip burnos higiena, taip pat gali būti taikomas endodontinis arba terapinis gydymas. Dantys protezuojami tik tuomet, kai yra pilnai paruošti. Tai leidžia užtikrinti protezų ilgaamžiškumą ir kokybišką gydymo rezultatą.

*kaina už krūminį dantį. Atspaudas, konsultacija, nuskausminimas neįskaičiuota.

Populiariausių paslaugų kainos:

Bemetalės keramikos vainikėlis Emax (galinis/priekinis)
579 € / 679 €
Cirkonio keramikos vainikėlis (galinis/priekinis)
579 € / 679 €

Visas kainas rasite mūsų kainoraštyje:

Finansavimo galimybės

Dantų protezavimas ir jo kaina: mūsų pacientams šios procedūros kaina visuomet gali būti draugiška. Negalintiems sumokėti visos sumos, siūlome už gydymą atsiskaityti dalimis. Mūsų partneriai „Moki Lizingas“ padės įsigyti dantų laminačių paslaugą išsimokėtinai.

Kiti galimi finansavimo būdai:

/  Atsiskaitymas sveikatos draudimo lėšomis, kai pacientas yra sudaręs sutartį su draudimo bendrove.

/  Teritorinių ligonių kasų finansavimas privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams.

Ką turėtumėte žinoti apie dantų protezavimą ir jo būdus?

/  Danties protezavimas – tai danties atstatymas pasitelkiant įvairius metodus. Dantis gali būti atstatytas dėl dalinio praradimo arba po visiško praradimo. Atstatymas atliekamas su karūnėlėmis (vainikėliais), tiltais, plokštelėmis, laminatėmis ir t.t.

/  Dantų protezai gali būti nuimami arba pricementuojami.

/  Renkantis geriausią protezavimo būdą, būtina atsižvelgti ne tik į savo finansines galimybes, tačiau ir į bendrą burnos sveikatą. Geriausiai ją įvertinti gali tik gydytojas odontologas, todėl pirmas darbas – konsultacija su juo. Dantų protezavimas Vilniuje, mūsų klinikoje, gali būti atliekamas per vieną dieną, t.y., Jūs atvykstate ryte, o vakare jau išeinate su nauja šypsena!

Žinoma, prieš tai reikia atvykti konsultacijai ir susiplanuoti vizitus iš anksto tam, kad gydytojai galėtų pasiruošti pilnai procedūrai ir Jums netektų apsilankyti papildomai.

Dantų protezai ir protezavimas

Dantų protezavimo procedūros eiga

Kaip atliekamas dantų protezavimas?

01

Skaitmeninis burnos skenavimas

Atliekamas skaitmeninis burnos skenavimas (padaromas skaitmeninis atspaudas). Skaitmeninio atspaudo kaina nesiskiria nuo įprasto atspaudo, tačiau nesukelia diskomforto. Darant įprastą antspaudo nuėmimą pacientui į burną yra dedama atspaudinė masė, kuri gali sudirginti gerklę, pacientus dažnai pykina.

Skaitmeninio atspaudo nuėmimas yra visiškai neskausminga ir neinvazinė procedūra, užtrunkanti trumpiau nei įprastinio atspaudo nuėmimo procedūra ir yra daug tikslesnė.

02

Dantų karūnėlės gamyba

Skaitmeninis atspaudas tą pačią akimirką nusiunčiamas į techniko laboratoriją, kurioje iš karto pradedama dantų karūnėlės gamyba. Danties frezavimas užtrunka apie 15 minučių. Vėliau kruopšti dantų techniko ranka ištobulina dantį ir šis atrodo lyg būtų tikras, natūralus Jūsų dantis. Tobulą natūralumą dantims suteikia naudojama bemetalė keramika.

03

Dantų protezai per 1 dieną

Ir VISKAS! Dantų protezai atkeliauja pas mūsų gydytojus ir valandos bėgyje uždedame juos Jums! Šypsokitės jau tą pačią dieną! Iš anksto suplanavus vizitą, galime pagaminti dantų protezus ir atiduoti Jums per vieną dieną.
Dantų protezavimo kaina bei technika skiriasi nuo estetinio plombavimo.

Mūsų klinika teikia paslaugas gyvenantiems užsienyje: iš anksto suplanavus vizitus, galime pagražinti Jūsų šypseną per dvi-tris dienas. Užsiregistruokite VIDEO konsultacijoms:

Dantų protezavimo tipai

1/ Dantų karūnėlės:

    Cirkonio keramika | Bemetalė keramika | Metalo keramika

2/  Dantų laminatės

3/  Dantų tiltas

4/  Praradus visus dantis burnoje

Dantų karūnėlės

Cirkonio keramika | Bemetalė keramika | Metalo keramika

Stipriai pažeistas dantis gali būti sutvarkomas su dantų karūnėle (dantų vainikėliu). Jeigu dantis buvo smarkiai pažeistas ėduonies ir plombuotas keletą kartų – gali patamsėti, ypač po endodontinio gydymo. Tokiu atveju karūnėlė ne tik sustiprina dantį, bet ir jo išvaizda tampa lyg įprasto danties. Taip pat, jeigu dantis buvo pašalintas ir įsuktas implantas – karūnėlė tvirtinama prie implanto.

Dantų protezavimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių:

/  pasirenkamos karūnėlės medžiagiškumo

/  danties tipo – priekinis ar krūminis, protezuojama ant implanto ar ant nuosavo danties.

Cirkonio keramika

Šios karūnėlės yra ypač tvirtos, tačiau nepasižymi skaidrumu, tad yra labiausiai naudojamos krūminiams dantims, kur reikia ypač didelio atsparumo apkrovoms. Cirkonio keramika savo kaina beveik nesiskiria nuo bemetalės keramikos, tačiau yra tvirtesnė ir dažnai rekomenduojamos, ypač jaunesniame amžiuje, kai dantys dar turės tarnauti ilgai ir patikimai.

Bemetalė keramika

Šios karūnėlės suteikia natūraliausią danties išvaizdą, bet yra šiek tiek silpnesnės nei cirkonio keramikos karūnėlės. Jos gaminamos iš kelių sluoksnių, taip sukuriama kuo natūralesnė danties išvaizda, kuri būna skaidri ir atitinka natūralaus danties struktūrą. Mūsų gydytojai rekomenduoja šio tipo dantų karūnėles.

E-MAX dantų laminatės darbai

Metalo keramika

Šios karūnėlės susideda iš dviejų sluoksnių – apatinis yra iš metalo, o viršutinis iš keramikos – taip sukuriama kuo natūralesnė danties išvaizda. Metalo keramika yra mažiau skaidri nei bemetalė keramika, tačiau yra tvirtesnė. Karūnėlės rekomenduojamos vyresnio amžiaus žmonėms arba tolimiesiems krūminiams dantims.

protezavimas_metalo keramika

Laminatės

Dantų laminatės – geriausias dantų protezavimo metodas, jei likę dantys nėra stipriai pažeisti. Laminatės gaminamas iš porceliano ir yra ypač plonos. Jos dedamos ant likusio sveiko danties viršaus, taip maksimaliai išsaugant natūralų dantį, bet tuo pačiu užtikrinant estetišką dantų vaizdą ir suteikiant funkcinės naudos.

Dantulaminates

Dantų tiltas

Dantų tiltas yra naudojamas siekiant užpildyti tarpus dėl prarastų dantų. Jis sujungia tarpą tarp dviejų dantų, kurie panaudojami kaip laikikliai tiltui, todėl nereikia sukti implanto. Jeigu yra didesnis tarpas nei dviejų dantų – kraštuose reikia įsukti implantus ir taip kraštiniai implantai sukurs atramą tiltui. Dantų tiltas dažniausiai pasirenkamas dėl to, kad jo kaina sąlyginai nedidelė.

Implantai su karūnėlėmis yra daug geresnis ir patogesnis būdas nei tiltelis ant sveikų dantų. Implantai suteikia daug natūralesnį jausmą ir yra ilgaamžesni. Tad prieš dedant dantų tiltą visada siūlome apsvarstyti visas alternatyvas.

dantu tiltas

Praradus visus dantis burnoje

Dantų protezavimas atliekamas naudojant pilnus burnos protezus. Šie protezai gali būti išimami arba prisukami ant keleto implantų, priklausomai nuo burnos struktūros. Tokia procedūra vadinama visų dantų ant 4 implantų metodika („Pro Arch“). 

Prisukamus implantus galima išimti, kai atliekama higieninė procedūra.

Kol laukiate nuolatinių protezų pagaminimo, galite dėtis laikinus, fiksuotus protezus (dantų vainikėlius arba tiltelius). Taip pat galima rinktis ir laikinus išimamus plokštelinius protezus, kurie gali būti gaminami iš plastmasės arba specialių elastinių medžiagų. Dėl laikinų protezų Jūs nepatirsite kramtymo sunkumų ir jūsų dantys atrodys estetiškai.

Dantų protezų ilgaamžiškumą gali užtikrinti tik visų rekomendacijų laikymasis, taisyklinga dantų priežiūra namuose ir reguliarus lankymasis pas odontologą ir higienistą. Tinkamai prižiūrimi protezai gali tarnauti mažiausiai dešimt metų, o kartais net ir visą gyvenimą.

protezavimas_praradus visus dantis

Kokia priežiūra reikalinga atlikus dantų protezavimą?

Atlikus protezavimo procedūrą:

/  reikės laiko priprasti, ypač jeigu protezuotų dantų yra daugiau nei vienas ir jeigu iki tol ilgai nebuvo dantų burnoje.

/  burnos audiniai bandys prisitaikyti prie naujo protezo, todėl kartais gali tekti koreguoti protezą ir jį adaptuoti prie pasikeitusios situacijos burnoje.

/  nepamirškite laiku lankytis dantų protezavimo klinikoje reguliariems profilaktiniams dantų patikrinimams ir protezo korekcijoms, burnos higienai. (Gali būti nuoroda) ok

/  tinkamai ir kasdien prižiūrėkite dantis namuose.

Kaip tinkamai prižiūrėti dantis po protezavimo?

1/ Būtina taisyklinga burnos higiena. Dantis dantų šepetėliu valykite du kartus per dieną, o tarpdančius būtinai išsivalykite su tarpdančių siūlu arba specialiu tarpdančiu šepetėliu. Papildomai galite naudoti tarpdančių irigatorių, specialų liežuvio grandiklį.

2/  Labai svarbi tinkama išimamų dantų protezų higiena. Juos valykite po kiekvieno valgymo, būtinai bent jau praplaukite vandeniu, o jei turite galimybę, išvalykite dantų šepetėliu, specialiu tirpalu.

3/  Dantų protezus valykite minkštu šepetėliu, nenaudokite balinamųjų ar abrazyvių medžiagų. Siekiant nepažeisti protezų paviršiaus, juos reikia valyti kuo švelniau. Po valymo protezus būtinai nuplaukite vandeniu.

4/  Naudokite tik gydytojo odontologo rekomenduotas dantų protezų valymo ir priežiūros priemones, kurios geriausiai tinka Jūsų turimiems protezams.

5/  Jeigu turite išimamus dantų protezus, naktį juos išsiimkite. Šiai rekomendacijai gali būti taikoma išimtis, jei gydytojas odontologas patarė kitaip.

6/  Reguliariai lankykitės pas burnos higienistą ir valykite dantų apnašas. Kuo labiau prižiūrėsite burnos būklę, tuo bus mažesnė įvairių uždegimų ir kitų ligų tikimybė ir ilgiau tarnaus protezai.

7/  Būtinai reguliariai lankykitės pas gydytoją odontologą, kad įvertintų jūsų dantų, protezų ir burnos būklę. Ilgainiui burnos ir dantų būklė keičiasi, tad protezus gali tekti minimaliai pakoreguoti.

8/  Būkite atidūs rinkdamiesi maisto produktus ir gėrimus. Nepamirškite, kad labai kietas maistas gali pažeisti protezus, o dažantys gėrimai paskatinti nepageidaujamų dėmių atsiradimą.

9/  Sulūžusio ar įskilusio protezo naudoti negalima, kadangi jis gali pažeisti jūsų burnos ertmę. Jeigu pastebėjote įtrūkimą arba įskilimą, būtinai užsiregistruokite pas gydytoją odontologą.

Profesionali odontologijos klinikos gydytojų komanda – Jūsų sveikų dantų pergalėms!