VIN Vilniaus Implantologijos Namai

Visų dantų ant 4 implantų metodika „Pro Arch“

Visų dantų ant 4 implantų metodika skirta praradusiems visus ar daugumą dantų. Protezavimas atliekamas naudojant pilnus burnos protezus. Dantų protezavimas Vilniuje įsikūrusioje mūsų klinikoje – greitas būdas atgauti šypseną ir siekti kasdienių pergalių.

Akcija Straumann implantams 599 €799 €

– Visi dantys ant 4 implantų – 4599 € 

– Protezavimui ir dantų laminatėms -20%

Implantaciją atlieka:

Protezavimą atlieka:

Atlikti darbai

Susipažinkite su mūsų odontologijos klinikos profesionalų atliktais darbais ir pacientų istorijomis. 

01

Cirkonio keramikos protezas

Cirkonio keramikos protezas – pats estetiškiausias ir dantenai draugiškiausias protezas.

Pacientas kreipėsi dėl netektų viršutinio žandikaulio dantų. Atlikus likusių šaknų šalinimą ir vienmomentę implantaciją, viršutiniai dantys atkurti „Visi dantys ant 6 implantų” metodu, cirkonio keramikos protezu ant 6 laikančių implantų.

Dėl savo biosuderinamumo su dantena, poliruotas cirkonis prie dantenos audinių jungiasi hemidesmosominėmis jungtimis (labai artimomis toms, kurios formuojasi tarp nuosavo danties ir dantenos). Tai lemia ypač lengvą priežiūrą, higieną, pačio protezo bei implantų ilgaamžiškumą.

cirkonio keramikos protezas_darbai
Po procedūros

cirkonio keramikos protezas_po

02

"Visi dantys ant 4 implantų" PEEK + PMMA protezas

Pacientas kreipėsi prašydamas vėl galėti kramtyti, nes nebeliko nė vienos kontaktuojančios dantų poros. Atlikome  viršutinio ir apatinio žandikaulio „Visi dantys ant 4 implantų” implantacijas, pagaminome prisukamus nuolatinis tiltus su PMMA ilgalaikio estetiško plastiko apdaila. 

Su nauja šypsena pacientas šypsosi kur kas plačiau, ir žinoma, vėl gali kramtyti.

Vizitai: Viršutinių dantų atkūrimui prireikė vieno vizito pas veido ir žandikaulių chirurgą Raimundą Golubevą ir trijų vizitų pas protezuojančią gydytoją Aušrą Vaškelienę

Apatinių dantų atkūrimo seka buvo tokia pati.

Cirkonio keramika
Prieš procedūrą

03

"Visi dantys ant 4 implantų" titano sija ir akrilo dantys

„Visi dantys ant 4 implantų” viršutinio žandikaulio implantacija, per savaitę pagamintas nuolatinis prisukamas protezas – titano karkasas su akriline apdaila, plombuoti nusidėvėję apatinių dantų kraštai ir pagamintas išimamas apatinio žandikaulio protezas.

Vizitų skaičius: dantų šalinimas ir vienmomentė „Visi dantys ant 4 implantų” implantacija bei trys vizitai protezavimui.

Atskiru vizitu plombuoti nusidėvėjusių dantų kraštai ir prireikė dar 3 vizitų apatinio žandikaulio išimamo protezo gamybai.

Visi dantys ant 4 implantų
Po procedūros

Visi dantys ant 4 implantų_po proceduros

04

"Visi dantys ant 4 implantų"

Viršutinio žandikaulio dantų atkūrimas panaudojant viskas ant 4 technologiją, pozicionuoti 4 implantai ir suprotezuota fiksuota restauracija.

Prieš procedūrą

05

"Visi dantys ant 4 implantų"

Pacientas skundėsi negalėjimu valgyti dėl visų dantų netekimo. Kramtymo estetinė ir fonetinė funkcija buvo atkurta įsreigiant po 4 implantus abiejuose žandikaulliuose ir protezuojant fiksuotais protezais.

Prieš procedūrą

Visų dantų ant 4 implantų procedūros metodika

visi dantys ant 4 implantu

01

Tai procedūra, kai į Jūsų žandikaulį yra įsriegiami keturi dantų implantai ir ant jų prisukamas pilno žandikaulio protezas. Šie protezai yra kelių tipų – išimami arba prisukami ant keleto implantų. Pasirinkus prisukamą protezą galima pasiekti rezultatų, kurie prilygsta Jūsų tikrų dantų funkcijai ir tvirtumui! Prisukamus implantus galima išimti, kai atliekama higieninė procedūra.

02

Dantų implantai Vilniuje įsikūrusioje mūsų klinikoje įsriegiami per maždaug 2-3 valandas, o protezo pritaikymas gali užtrukti apie 1 valandą. Po kurio laiko turėsite atvykti apžiūrai, kurios metu chirurgas įvertins, ar implantai yra pakankamai prigiję tam, kad būtų galima uždėti prisukamą protezą.

03

/  Kol laukiate nuolatinių protezų pagaminimo, galite dėtis laikinus, fiksuotus protezus (dantų vainikėlius arba tiltelius). Taip pat galima rinktis ir laikinus išimamus plokštelinius protezus, kurie gali būti gaminami iš plastmasės arba specialių elastinių medžiagų. Dėl laikinų protezų Jūs nepatirsite kramtymo sunkumų ir jūsų dantys atrodys estetiškai.

04

/  Dantų protezų ilgaamžiškumą gali užtikrinti tik visų rekomendacijų laikymasis, taisyklinga dantų priežiūra namuose ir reguliarus lankymasis pas odontologą ir higienistą. Tinkamai prižiūrimi protezai gali tarnauti mažiausiai dešimt metų, o kartais net ir visą gyvenimą.

Visų dantų ant 4 implantų metodikos „Pro Arch“ privalumai:

/  Dantų implantai atrodo natūraliai ir estetiškai. Jie yra sukurti taip, kad apkaulėtų ir susijungtų su Jūsų žandikaulio kaulu.

Visų dantų atkūrimas padės vėl džiaugtis dailia šypsena ir labiau pasitikėti savimi.

Sugrąžinta pilnavertė kramtymo funkcija.

/  Implantai prikaulėja, todėl yra itin patikimi ir stabilūs.

Dantų implantams pilnai įsitvirtinus, galėsite jaustis lyg su savais dantimis, nekils jokio diskomforto.

Tai ilgaamžis sprendimas – gerai prigiję ir tinkamai prižiūrimi dantų implantai tarnaus ilgus metus.

 

Klinikos „Vilniaus implantologijos namai” klientų vertinimas:

Kainos

Visų dantų ant 4 implantų savo kaina itin konkurencingi, be to, tai yra nepakeičiama investicija į geresnę sveikatą ir gražią šypseną. Visų dantų ant 4 implantų metodika („Pro Arch“) yra ilgaamžiškesnis pasirinkimas nei dantų protezavimo metodas, nes, jei dantys tinkamai prižiūrimi, tarnauja gerokai ilgiau. 

Implantų kaina priklauso nuo:

/  numatyto gydymo plano, jo trukmės,

/  individualios paciento organizmo reakcijos,

papildomų procedūrų.

Visais atvejais kviečiame konsultuotis su gydytojais odontologais, sudarysiančiais gydymo planą ir numatysiančiais, kokia bus tiksli implantavimo procedūros kaina.

Populiariausių paslaugų kainos:

Frezuotas laikinas PMMA tiltas “Visi dantys ant 4 implantų”
1490 €
Titano sija su plastiko apdaila ant 4 implantų
3490 €

Visas kainas rasite mūsų kainoraštyje:

Finansavimo galimybės

Visų dantų ant 4 implantų metodika („Pro Arch“) ir jos kaina: mūsų pacientams šios procedūros kaina visuomet gali būti draugiška. Negalintiems sumokėti visos sumos iš karto, siūlome už gydymą atsiskaityti dalimis. Mūsų partneriai „Moki Lizingas“ padės įsigyti dantų laminačių paslaugą išsimokėtinai.

Kiti galimi finansavimo būdai:

/  Atsiskaitymas sveikatos draudimo lėšomis, kai pacientas yra sudaręs sutartį su draudimo bendrove.

/  Teritorinių ligonių kasų finansavimas privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems pacientams.

Dantų implantų gamintojo „Straumann“ partneris

Esame oficialus šveicarų dantų implantų gamintojo „Straumann“ partneris Lietuvoje.

Visi dantų implantai yra gaminami iš titano lydinio, kuris tinkamai apkaulėja ir prigyja (pasižymi ypač gera osteointegracija).  Titanas – vienintelis metalas, kurio organizmas neatmeta.

Dirbame ir su kitais didžiaisiais, rinkoje gerai žinomais ir patikimais gamintojais  „Nobel“, „Megagen“ ar „Neodent“

VIN Vilniaus implantologijos namai Straumann Partner

Implantais dantys gali būti atkuriami beveik kiekvienam

/  Procedūra tinkama kiekvienam pacientui, kuris neturi itin didelių sveikatos problemų ir turi pakankamai sveikas dantenas bei pakankamai kaulo tam, kad išlaikytų implantą. Taip pat pasiruošusiam kasdien tinkamai prižiūrėti dantis.

/  Implantacija gali būti atliekama jau paauglystėje arba tuomet, kai kaulai susiformavę ir nebeauga.

/  Jeigu pacientas daug rūko, serga cukriniu diabetu, turi širdies ligą ar jam buvo atlikta chemoterapija – prieš implantaciją privaloma pasikonsultuoti su gydytoju.

/  Svarbu nepamiršti informuoti gydytojo apie visas ligas, kuriomis sergate ir vaistus, kuriuos vartojate.

Kodėl būtinas dantų atkūrimas?

/  Netekus danties ar dalies dantų, jų vietoje negaudami apkrovos ima tirpti kaulai. Kartu su kaulu nuslenka ir dantenos, o dantų šaknys tampa atviros ir itin jautrios. Šalia esantys dantys ir jų dantenos taip pat pažeidžiami, jie pradeda linkti ir griūti į vietą, kurioje nėra dantų. Dėl palinkimo ima labiau tirpti kaulas, susidaro apnašos ir atsiranda dantų ligos, kurios ilgainiui gali lemti netgi dantų pašalinimą.

/  Netekus dantų, kinta sąkandžio aukštis, pastebimai keičiasi veido simetrija.

/  Prarasti dantys gali lemti ne tik burnos ligų progresavimą, bet ir kitus sveikatos sutrikimus. Pavyzdžiui, žmogus, praradęs pilnaverčio kramtymo funkciją ir negalėdamas sukramtyti kietų maisto produktų, gali imti maitintis nevisavertiškai, o visa tai gali tapti virškinimo sutrikimų pradžia. Jeigu prarasti visi dantys, tai gali lemti dar didesnius pokyčius organizme.

/  Taigi, prarastus dantis būtina atkurti nedelsiant, nes neatkūrus vieno danties rizikuojama netekti gretimų dantų bei susidurti su kitais sveikatos sutrikimais.

Rekomendacijos po dantų implantacijos:

/  Po procedūros neturėtumėte jausti jokio diskomforto arba jis gali būti labai minimalus. Jeigu jaučiamas skausmas, galima vartoti nereceptinius nuskausminamuosius vaistus.

/  Po implantacijos procedūros pasistenkite neturėti didesnio nei įprasta fizinio krūvio, neikite į pirtį. Pirmą savaitę reikėtų vengti kieto maisto.

/  Gijimo procesas gali užtrukti 3–6 mėn., jis priklauso nuo to, kaip organizmas priima implantą, kaip atliekate burnos higieną. Prigiję implantai gali leisti džiaugtis gražia šypsena ir visą gyvenimą.

/  Po implantacijos būtina tinkama asmeninė burnos higiena. Dantis reikėtų rūpestingai valyti du kartus per dieną dantų šepetėliu ir pasta, tarpdančius valyti tarpdančių siūlu, tam skirtais šepetėliais ar vandens irigatoriumi.

/  Rekomenduojama reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną ir mažiausiai kartą per metus apsilankyti pas gydytoją odontologą profilaktiniam patikrinimui.

 

visi dantys ant 4 implantu pro arch

Mūsų klinika teikia paslaugas gyvenantiems užsienyje: iš anksto suplanavus vizitus, galime pagražinti Jūsų šypseną per dvi-tris dienas. Užsiregistruokite VIDEO konsultacijoms:

Profesionali odontologijos klinikos gydytojų komanda – Jūsų sveikų dantų pergalėms!