VIN Vilniaus Implantologijos Namai

VIN klinika – Vilniaus implantologijos namai įsikūrė pačiame centre

Vilniaus implantologijos namai_profesionalios odontologijos paslaugos

Penkmetį skaičiuojanti ir sostinėje veikianti odontologijos klinika „Vilniaus odontologijos namai“ šį pavasarį savo pacientus pasitinka atsinaujinusi. Pokyčiai atsispindi tiek klinikos pavadinime, kuris nuo šiol keičiasi į „Vilniaus implantologijos namai“, taip pabrėžiant pažangą ir profesionalumą šioje srityje, tiek lokacijoje. Nuo balandžio klinika persikėlė į naujai įrengtas modernias patalpas verslo centre „Park Town“, tad dabar bus dar lengviau pasiekiama tiek sostinės gyventojams, tiek kokybiškų paslaugų ieškantiems Vilniaus svečiams.

Prioritetą teikė pacientų poreikiams

Noras labiau atliepti skubančių lankytojų poreikius bei išvengti stresinių situacijų, ieškant skubios odontologinės pagalbos, „Vilniaus implantologijos namų“ komandą paskatino persikelti į sostinės centrą. Nuo šiol klinika veikia arčiau pagrindinės miesto transporto arterijos – Lvovo gatvėje. Atvykti į ją bus nesunku tiek asmeniniu, tiek visuomeniniu transportu.

Pasak klinikai vadovaujančio Tado Vaškelio, sprendimą keistis lėmė kelios priežastys – noras būti patogesnėje lokacijoje viso miesto atžvilgiu bei siekis turėti dar erdvesnes bei moderniai įrengtas patalpas, užtikrinančias geriausią patirtį čia besilankantiems pacientams.

„Tuo pačiu priėmėme sprendimą atnaujinti ir prekių ženklą, pavadinimą pakeisdami į „Vilniaus implantologijos namai“. Nors teikiamų paslaugų spektras nesikeičia ir netgi esame numatę jį plėsti, „implantas“ odontologijoje yra labai svarbus dėmuo, tarsi viso ko pradas, siekiant dantų netekusiam žmogui vėl sugražinti šypseną, todėl norėjosi pabrėžti savo sukauptą patirtį būtent šioje srityje, kurią galime užtikrinai laikyti savo vizitine kortele“, – sako T. Vaškelis.

Vadovas tikina, jog „Vilniaus implantologijos namai“ turės labai patogų privažiavimą ir erdvią parkavimo aikštelę. Nors kokybiškos paslaugos išlieka klinikos prioritetu, T. Vaškelis patikina, jog gera paciento patirtis prasideda dar nė neįsėdus pas specialistą į kėdę.

„Norime, jog mūsų klientams netektų klaidžioti, o atvykus lauktų maloni aplinka. Prieš vizitą visuomet pasiūlome arbatos ar kavos puodelį, vandens, papasakojame apie paslaugas. Net ir už lango atsiveria puiki japoniško sodo perspektyva. Tiesa, apsilankymas pas odontologą retai kam kelia vien teigiamas emocijas, todėl siekėme sukurti tokią aplinką, jog aplinka būtų kuo malonesnė, atpalaiduojanti“, – pasakoja T. Vaškelis.

Dvigubai didesnė erdvė ir pagalba ypatingais atvejais

Atsinaujinusioje klinikoje pacientų laukia erdvus, patogiai įrengtas laukiamasis, lankytojai, pasak T. Vaškelio, gali tikėtis ir trumpesnio patekimo pas gydytoją laiko, nes čia įrengta daugiau kabinetų nei ankstesnėse patalpose. „Pastaruoju metu, ypatingai šių dienų aktualijų kontekste, matome, jog pacientų dienotvarkės ir galimybės apsilankyti pas odontologą keičiasi – reaguojant į tai, mūsų specialistai dirbs daugiau valandų nei ankščiau. Drauge trumpėja ir laukimo laikas. Taip pat vykdome nuotolines konsultacijas – tai labai patogu gyvenantiems užsienyje arba tiems, kas negali atvykti tiesiogiai. Tokia procedūra padeda išsiaiškinti pradinę situaciją neišeinant iš namų, o toliau specialistai pataria, koks gydymas yra reikalingas. Na, o užklupus neplanuotiems skausmams, mūsų klinikoje ir toliau dirba budintis gydytojas, teikiantis skubią pagalbą savaitgaliais ir švenčių dienomis“, – pasakoja „Vilniaus implantologijos namų“ vadovas. Jis priduria, kad neužilgo komandą papildys ir ortodontas – tai vienintelis specialistas, kurio „Vilniaus implantologijos namų“ komandoje trūksta iki pilno profesionalų sąstato ir maksimalius klientų poreikius išpildančio paslaugų spektro vienoje vietoje.

Tobulos šypsenos link – vos per keletą dienų

Naujai įrenginėjamoje klinikoje, T. Vaškelio teigimu, jau baigta montuoti moderniausia skaitmeninė įranga, su kurios pagalba dantų restauracijas bus galima atlikti itin greitai ir išvengiant žmogiškojo faktoriaus.

„Iš anksto susiderinus vizitą, mūsų pacientai jau per 1-2 dienas gali gauti naują, gražią šypseną. Tą pasiekti galime su šiuolaikinių technologijų ir aukštos kvalifikacijos specialistų pagalba. Manau, jog mūsų klinikos išskirtinumą lemia tai, jog nepriekaištingus rezultatus galime turėti net ir sudėtingais atvejais, nes po vienu stogu turime išties profesionalią komandą. Žinodami pas ką eina, pacientai gali jaustis kaip namie ir drąsiai sėstis į odontologo kėdę“, – įsitikinęs vadovas.

Nors atsinaujinusi klinika pareikalavo nemenkų investicijų. T. Vaškelio teigimu, paslaugų įkainiams tai neturės reikšmės. Žadama, jog kainos išliks tokios kaip ir anksčiau, o atsidarymo proga lankytojų laukia ir ypatingi pasiūlymai.

VIN_Vilniaus implantologijos namai

Apie „Vilniaus implantologijos namus“

„Vilniaus implantologijis namai“ – šiuolaikiškas implantacijos, dantų laminačių, protezavimo ir kitas odontologines paslaugas teikianti klinika, subūrusi aukščiausios kvalifikacijos specialistų komandą. Klinika įsikūrusi verslo centre „Park Town“ (Lvovo g. 101, Vilnius). Susipažinti su visomis teikiamomis paslaugomis bei užsiregistruoti konsultacijai (gyvai arba nuotoliniu būdu) galima apsilankius klinikos internetinėje svetainėje www.vinklinika.lt. Daugiau informacijos telefonu +370 694 52200.